מיטת חבר נשלפת

987

שינה משותפת הינה חוויה מרגשת ומיוחדת במינה לילדים קטנים וגדולים כאחד. רגע לפני השינה זהו רגע מיוחד במינו וכיף לחלוק אותו עם חבר קרוב, עם החברה הכי טובה, עם אח אחות או עם בני דודים. לעיתים מתפתחת שיחה מענינת לפני השינה, אפשר לחלוק סודות כמוסים, או להפוך ערב רגיל לערב בילתי נשכח של מסיבת פיגמות.
מיטת ילדים עם מיטת חבר נשלפת מהווה פיתרון נהדר לאירוח חבר. בסיס המיטה, שמשמש בדרך כלל לאחסון מצעים או כמגירות אחסון לצעצועים, נשלף החוצה על גלגלים, ישנם בסיסים שיש מזרון קבוע מעליהם, וישנם בסיסים בלי מזרון, במקרה כזה, המזרון הנוסף נמצא מתחת למזרון הקבוע של הילד.כאשר מארחים, פשוט שולפים את המזרון הנוסף ומניחים אותו על הבסיס שנשלף. עובי מזרוני המיטה אינם אחידים. לרוב המזרון הראשי עליו ישן הילד ביום יום עבה יותר מהמזרון הנוסף של מיטת החבר.מיטות חבר משמשות משפחות רבות לא רק לאירוח, אלא גם בחיי היומיום, אם אחים חולקים חדר משותף, מיטת ילדים עם מיטה נשלפת מאפשרת להכניס לחדר רק מיטה אחת, בלילה ליפני השינה פותחים את מיטת החבר, ובשאר היום נהנים מחדר מרווח יותר.ישנן מיטות ילדים בהן יש שתי מיטות נשלפות, מיטה כזו מתאימה גם לאירוח וגם לאחים שחולקים חדר משותף.
בעת רכישת מיטת ילדים עם מיטה נשלפת מומלץ לבחור מיטה מחומרים איכותיים, חשוב לוודא חוזק ויציבות. איכות של מחברים פנימיים המאפשרים פירוק והרכבה רב פעמיים. רצוי לבדוק שמסילות המגירות איכותיות חזקות וארוכות,כאלה שיאפשרו פתיחה מלאה של המגירה.
לאחר שעשיתם את הבחירה הנכונה לכם, שעונה על כל הצרכים שלכם, אין ספק שתהנו מהמיטה,ותוספת של מיטת חבר תשרת אתכם ואת הילדים לאורך שנים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות